Stylowe antresole

Antresola na konstrukcji stalowej nadaje wnętrzu klimat loftu. Jest także praktycznym rozwiązaniem dla małego metrażu i dużej wysokości pomieszczeń, w celu uzyskania dodatkowej powierzchni do funkcjonowania.

Antresola szklana nada wnętrzu smaku i oryginalności. Jest niekwestionowaną ozdobą i ciekawym elementem aranżacyjnym wnętrza.

Wybór antresoli zależy od potrzeb i upodobań, a czasami tylko od potrzeb niestety. Jedno jest pewne, antresola zawsze jest ciekawym rozwiązaniem i daje dodatkową przestrzeń do życia. Przedstawiamy kilka naszych realizacji różnych antresoli.

Szkło na podłodze to oryginalny i niebanalny pomysł na zagospodarowanie i ozdobienie przestrzeni. Wykonujemy szklane świetliki, szklane elementy ozdobne w podłodze i wszelkie inne formy zaprojektowane przez pomysłowych architektów.


 

MetalStyl informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies).
Pamiętaj, że wyrażona zgoda na korzystanie z tych technologii przez MetalStyl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki.