Funkcjonalne i trwałe schody drewniane: Łódź

W domach jednorodzinnych coraz częściej stosowane są schody drewniane, które poza właściwościami funkcjonalnymi, odgrywają również istotną rolę w aranżowaniu przestrzeni. Mogą być one wykonywane zarówno w postaci elementów prostych, jak i giętych.

Jako profesjonalna firma specjalizująca się w produkcji schodów drewnianych, proponujemy schody o najróżniejszych kształtach, które wykonujemy z drewna dębowego, sosnowego, a także jesionowego. Wieloletnie doświadczenie oraz zaawansowane technologie pozwalają nam na realizację nawet najbardziej nietypowych zleceń.

W ofercie posiadamy schody drewniane drabiniaste, składające się z belek policzkowych i stopnic, schody ażurowe, a także schody kręte, które idealnie sprawdzają się wszędzie tam, gdzie liczy się każdy metr kwadratowy powierzchni.

Ofertę schodów drewnianych kierujemy zarówno do odbiorców indywidualnych, jak również do firm oraz instytucji z Łodzi oraz innych miast.


MetalStyl informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies).
Pamiętaj, że wyrażona zgoda na korzystanie z tych technologii przez MetalStyl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki.