Schody szklane, drewniane i stalowe: Łódź

Schody są jednym z ważniejszych elementów wyposażenia wnętrza domu, nadając mu wyjątkowy charakter. W naszym zakładzie zlokalizowanym w mieście Łódź wykonujemy ażurowe schody szklane, schody ze stopniami drewnianymi, kamiennymi, stalowymi, schody kręcone i schody zabiegowe, a także schody dywanowe stalowe.

Wszystkie schody, które proponujemy cechują się niezwykle precyzyjnym wykonaniem, łącząc w sobie funkcję użyteczną z wysokimi walorami estetycznymi. Do ich produkcji wykorzystujemy wyłącznie starannie dobrane materiały, mając na uwadze nie tylko funkcjonalność schodów, ale także bezpieczeństwo ich użytkowania.

Połączenie stali, szkła i drewna daje szerokie możliwości w procesie projektowania i produkcji schodów. Materiałów jest kilka, a pomysłów ich użycia nieskończenie wiele. Przedstawiamy część prac, które mieliśmy okazję wykonać dla naszych klientów z miasta Łódź i nie tylko. 


MetalStyl informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies).
Pamiętaj, że wyrażona zgoda na korzystanie z tych technologii przez MetalStyl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki.